V rámci placených online testů si na úvodní stránce vyberete požadovaný online test a umístíte jej do nákupního košíku a poté budete postupovat dle instrukcí, tj. provedete registraci, vyplníte potřebné údaje a provedete platbu.

Následně Vám na email dojde rekapitulace objednávky a poté budete čekat na potvrzovací email o aktivaci Vámi zakoupeného online testu. Aktivace zakoupeného online testu proběhne po připsání platby na náš účet. Po aktivaci online testu Vám dojde potvrzovací email (v příloze je i faktura), od tohoto okamžiku můžete plně využívat zakoupený online test, případně online testy po dobu 7 týdnů. Zakoupené a aktivované online testy najdete po přihlášení na www.abctesty.cz v sekci „Moje testy“. Jedná se tedy o virtuální produkt, ne o tištěné testy.

Co se týče online testů zdarma, tak zde není nutná žádná registrace, online testy můžete spustit ihned. Zároveň online testy zdarma slouží jako ukázkové online testy, před případným zakoupením placených online testů. U online testů zdarma si tak můžete vyzkoušet jejich funkčnost. Všechny funkce u placených online testů a online testů zdarma jsou zcela shodné.

Funkce:

  • Výukový test: výběr dle jednotlivých kategorií (pokud jsou v testu obsaženy), smyslem této funkce je praktická výuka, musí se označit správná odpověď, jinak není možný posun na další otázku.
  • Výuka: obsahuje ucelený seznam veškerých otázek a zvýrazněných správných odpovědí.
  • Ostrý test: simulace reálných podmínek ostrého testu, obsahuje časový limit, správné, či špatné odpovědi se nezobrazují a v závěru online testu je celkové vyhodnocení.

Popis jednotlivých testů:

 

Úřednická zkouška 2018

Úřednická zkouška pro rok 2018 abctesty.cz

Úřednickou zkoušku pro rok 2018 vydává oficiálně Ministerstvo vnitra a jedná se o soubor 300 otázek.

Úřednickou zkoušku pro rok 2018 vydává oficiálně Ministerstvo vnitra a jedná se o soubor 300 otázek. Součástí této úřednické zkoušky je na začátku výuka, dále pak výukový test a nesmí chybět ani ostrý test, konec konců stejně, jako u dalších našich testů znalostí. V ostrém testu budete muset odpovědět za 30 otázek, vybraných ze zmiňovaného souboru 300 položek.

V testu pro úředníky pro rok 2018 se objeví vždy 3 možné odpovědi, z nichž z vašeho pohledu postačí vybrat tu správnou. S naší pomocí omezíte stres, který vzniká především před oficiálními zkouškami.

Za každou správnou odpověď v testu Úřednická zkouška 2018 získáte skvělý jeden bod a na závěr se vám body budou sčítat. Pro splnění podmínek státního úředníka bude nutné odpovědět správně hned na 24 otázek z 30. Odpovědi jsou expertně vypracovány.

Zbrojní průkaz 2017

Zbrojní průkaz pro rok 2017 abctesty.cz

Soubor oficiálních testových otázek Ministerstva vnitra pro splnění podmínek pro získání zbrojního průkazu najdete právě zde, na našem webu abctesty.cz.

Soubor oficiálních testových otázek Ministerstva vnitra pro splnění podmínek pro získání zbrojního průkazu (pro skupiny A – E) najdete právě zde, na našem webu. Bude vás stát pouhých 199 korun a při tom vás dokonale připraví na tak důležitou zkoušku. Dohromady zde najdete 491 otázek, na které se budete moci naučit odpovědi prostřednictvím výuky, následně výukového testu a na konec nezbytného ostrého testu, který vás řádně prověří.

V tomto ostrém testu je pro vás připraveno celkem 30 náhodně vybraných otázek, hodnocených různě. Můžete získat buďto 3 body, 2 body nebo pouhý jeden bod. Časový limit testu Zbrojní průkaz 2017 činí 40 minut, což není vůbec málo prostoru, vše si tedy budete moci promyslet. Otázky se samozřejmě týkají právních aspektů, nauky o zbraních a rovněž zdravotnického minima.

Strážný 2017

Test Strážný pro rok 2017 abctesty.cz

Chcete pracovat u soukromé bezpečnostní služby? Tak nezbytnou součástí této dílčí kvalifikace je i písemný test, který najdete na našich webových stránkách. U nás najdete test Strážný 2017, který je pro tyto účely přesně sestavený (kód: 68-008-e).

Rádi byste si vyzkoušeli test pro strážné, tedy osoby, které se starají o ostrahu objektů? U nás najdete test Strážný 2017, který je pro tyto účely přesně sestavený. Budete se učit 150 otázek, ze kterých pak bude náhodně vybrána jen část, konkrétně 30, jako součást závěrečného ostrého testu. Ten se již velmi přibližuje skutečným testům strážných, je dokonalou simulací.

Test Strážný 2017 vás bude stát pouhých 99 korun a naučí vás vše potřebné pro absolvování ostrého testu. Vždy postačí vybrat jednu správnou odpověď ze tří, pokud pak bude skutečně dobře, obdržíte jeden bod. Body se na závěr sečtou, a pozor, je nutné získat 24 bodů z 30. Limit pro zvládnutí testu je 45 minut, což je na 30 otázek skutečně dost, takže nemusíte být nervózní.

Detektiv 2017

Test Detektiv pro rok 2017 abctesty.cz

Pokud chcete úspěšně absolvovat test na detektiva, bude pro vás nutné znát soubor 150 otázek ministerstva vnitra.

Pokud chcete úspěšně absolvovat test na detektiva koncipienta (pro soukromé bezpečnostní služby – kód: 68-009-M) bude pro vás nutné znát soubor 150 otázek ministerstva vnitra. U nás si takový test můžete buďto zakoupit nebo vyzkoušet testy zdarma. Ty mohou posloužit také jako určitá ukázka toho, co můžete získat tím, že si pořídíte plnou verzi. A jak to všechno vlastně funguje? Nejprve k registraci. Je nutná tehdy, pokud chcete určitý soubor otázek testu zakoupit.

Pokud budete zkoušet test Detektiv 2017, můžete se v poměrně krátké době snadno naučit všechny otázky a po té již můžete přistoupit k ostrému testu. Ten je vlastně simulací skutečného testu a vyvrcholením vašeho snažení při výuce. S naší pomocí můžete otestovat, jaké to je, odpovídat na 30 otázek, které jsou součástí tohoto testu. Po absolvování můžete pracovat jako detektiv u soukromé bezpečnostní služby.

Pedagogika

Test pedagogických znalostí abctesty.cz

Test pedagogických znalostí je vhodný především pro ty, co se připravují na státní zkoušku nebo na zkoušku přijímací.

Test pedagogických znalostí je vhodný především pro ty, co se připravují na státní zkoušku nebo na zkoušku přijímací. Jeho součástí jsou pedagogické termíny, najdete zde dohromady 70 otázek.

Odpovídat můžete klasickou formou, tedy tak, že budete zaškrtávat správné odpovědi a vybírat je ze tří možných. Test pedagogiky si u nás můžete stáhnout za pouhých 69 korun, což je například oproti nakupování literatury mnohem schůdnější a hlavně levnější varianta.

Potřebujete se poněkud otestovat a prověřit si své znalosti ještě před tím, než do toho půjdete na ostro? Projděte naší výukou, výukovým pedagogickým testem a na závěr také testem ostrým, ve kterém se objeví 15 vybraných otázek a jehož limit bude rovněž 15 minut.

Hlavní města Evropy

Test znalosti hlavních měst Evropy

Podobně jako další z našich testů, i test Hlavní města Evropy začíná výukou, pokračuje výukovým testem a končí ostrým testem, který prověří to, co jste se naučili.

Podobně jako další z našich testů, i test Hlavní města Evropy začíná výukou, pokračuje výukovým testem a končí ostrým testem, který prověří to, co jste se naučili. Chcete dokonale znát hlavní města Evropy? Pak se je naučte formou zábavného testu. V ostré verzi zkoušky budete odpovídat na 10 otázek, a to klasickým zaškrtáváním jedné ze tří odpovědí. Na vás bude vždy vybrat tu správnou.

Za každou správně zodpovězenou otázku pak obdržíte jeden bod. Na absolvování tohoto testu máte přesně deset minut, což je opravdu dostatek času, zvláště u tohoto testu. Prověření vašich znalostí hlavních měst Evropy si můžete vyzkoušet zcela zdarma, tak do toho. Pokud milujete zeměpis a cestování, bude to pro vás procházka růžovým sadem, pokud nejste tak dobří, vše doženete.

Hlavní města států USA

Test znalosti hlavních měst států v USA

V padesáti otázkách tohoto testu si budete moci prověřit své znalosti hlavních měst jednotlivých států USA.

V padesáti otázkách tohoto testu si budete moci prověřit své znalosti hlavních měst jednotlivých států USA. Myslíte, že je znáte? Tak se přesvědčte o tom, že je to pravda a vstupte do krátkého testu, který je zcela zdarma. Test můžete absolvovat opakovaně, otázky se budou samozřejmě měnit, nicméně budou se objevovat i takové, na které jste již odpovídali.

Nejprve můžete projít výukou, následně se můžete účastnit výukového testu a vše lze zakončit ostrým testem. Ovšem také je možné přeskočit některé kroky a vrhnout se třeba rovnou na odpovědi ostrého testu Hlavní města států USA.

Naše testy znalosti hlavních měst USA trvají deset minutek, za správné odpovědi obdržíte jeden bod. Vše je tedy nutné stihnout do deseti minut, ale žádný strach, zase taková honička to není.

Základní chemické prvky

Test znalosti základních chemických prvků

Znáte základní chemické prvky? Pokud ne, tak si u nás vyzkoušejte test znalosti základních chemických prvků.

Znáte základní chemické prvky? Pokud ne, tak si u nás vyzkoušejte test znalosti základních chemických prvků. Po jeho absolvování se budete cítit jistější například při luštění křížovek, ale také na poněkud akademičtější úrovni. Otestujte své znalosti zdarma.

Test základních chemických prvků spočívá podobně jako naše ostatní testy ve výuce, výukovém testu a závěrečném ostrém testu. Ostrý test obsahuje vždy 8 otázek a samozřejmě ho můžete zkoušet opakovaně. To upevní vaše znalosti a brzy budete znát hlavní část periodické tabulky.

Naše testy znalostí základních chemických prvků jsou pro každého, na každou otázku budete mít dostatek času, konkrétně se jedná o 10 minut, což je na 8 krátkých otázek a odpovědí opravu dost. Navíc můžete volit ze tří možných odpovědí.

Napsali o nás:
http://www.prehledsluzeb.cz/2017/02/03/priprava-na-testy-v-profesnich-oborech
http://profi-clanky.cz/urednicka-zkouska-jiz-online