V rámci placených online testů si na úvodní stránce vyberete požadovaný online test a umístíte jej do nákupního košíku a poté budete postupovat dle instrukcí, tj. provedete registraci, vyplníte potřebné údaje a provedete platbu.

Následně Vám na email dojde rekapitulace objednávky a poté budete čekat na potvrzovací email o aktivaci Vámi zakoupeného online testu.

Aktivace zakoupeného online testu proběhne po připsání platby na náš účet. Po aktivaci online testu Vám dojde potvrzovací email (v příloze je i faktura), od tohoto okamžiku můžete plně využívat zakoupený online test, případně online testy po dobu 7 týdnů.

Zakoupené a aktivované online testy najdete po přihlášení na www.abctesty.cz v sekci „Moje testy“, počet přístupů k online testům není nikterak omezen. Jedná se tedy o virtuální produkt, ne o tištěné testy.

Co se týče online testů zdarma, tak zde není nutná žádná registrace, online testy můžete spustit ihned. Zároveň online testy zdarma slouží jako ukázkové online testy, před případným zakoupením placených online testů.

U online testů zdarma si tak můžete vyzkoušet jejich funkčnost. Všechny funkce u placených online testů a online testů zdarma jsou zcela shodné.

Funkce:

  • Výukový test: výběr dle jednotlivých kategorií (pokud jsou v testu obsaženy), smyslem této funkce je praktická výuka, musí se označit správná odpověď, jinak není možný posun na další otázku.
  • Výuka: obsahuje ucelený seznam veškerých otázek a zvýrazněných správných odpovědí.
  • Ostrý test: simulace reálných podmínek ostrého testu, obsahuje časový limit, správné, či špatné odpovědi se nezobrazují a v závěru online testu je celkové vyhodnocení.

 

Popis jednotlivých testů:

 

Úřednická zkouška 2023

Úřednická zkouška pro rok 2023 na www.abctesty.cz

Soubor testových otázek pro úřednickou zkoušku pro rok 2023 vydává oficiálně Ministerstvo vnitra České republiky, jedná se celkem o 300 otázek.

Úřednickou zkoušku pro rok 2023 vydává oficiálně Ministerstvo vnitra České republiky a jedná se o soubor 300 otázek. Součástí online testu úřednické zkoušky je na začátku výuka, dále pak výukový test a nesmí chybět ani ostrý test, konec konců stejně, jako u dalších našich testů.

V ostrém testu budete muset odpovědět z 30 otázek, náhodně vybraných ze zmiňovaného souboru 300 otázek.

V testu pro úředníky pro rok 2023 se objeví vždy 3 možné odpovědi, z nichž z vašeho pohledu postačí vybrat tu správnou. S naší pomocí omezíte stres, který vzniká především před oficiálními zkouškami.

Za každou správnou odpověď v testu Úřednická zkouška 2023 získáte skvělý jeden bod a na závěr se vám body budou sčítat. Pro splnění podmínek státního úředníka bude nutné odpovědět správně hned na 24 otázek z 30. Odpovědi v našem online testu jsou expertně vypracovány.

 

První pomoc

Online test První pomoc od A do Z na abctesty.cz s osvědčením!

První pomoc od A do Z je vydaná ve spolupráci s vybranými složkami integrovaného záchranného systému, instruktorem první pomoci a pedagogem.

Online test První pomoci od A do Z vydává web www.abctesty.cz, samotný test obsahuje celkem 96 otázek. Otázky jsou dimenzovány při zachování didaktických zásad v rámci modelových situací, obecných znalostí, prostředků osobní ochrany, orientace v problematice tísňového volání, terminologií, používaných zkratek a mnoho dalšího.

První pomoc od A do Z vydává web www.abctesty.cz, který obsahuje celkem 96 otázek. Součástí tohoto online testu je na začátku výuka, dále pak výukový test a nesmí chybět ani ostrý test, konec konců stejně, jako u všech našich online testů.

V ostrém testu budete muset odpovědět na 20 otázek, náhodně vybraných ze zmiňovaného souboru 96 otázek.

V online testu První pomoc se objeví vždy 3 možné odpovědi, z nichž z vašeho pohledu postačí vybrat tu správnou. Po skončení ostrého testu, který máte možnost libovolně opakovat kdykoliv v době 7 týdnů si můžete objednat osvědčení. Osvědčení si můžete např. uvést a přiložit do svého životopisu.

Postup objednání Osvědčení: výsledek Vašeho ostrého online testu nám jakýmkoliv způsobem (Print Screen obrazovky, nebo fotografií pomocí mobilního telefonu, ap.) zašlete na náš e-mail: info@abctesty.cz a my Vám do 48 hodin zašleme na Váš e-mail osvědčení.

Osvědčení zasíláme ve formátu PDF, v e-mailu prosím uveďte Vaše jméno a příjmení, případně i datum narození.

Za každou správnou odpověď v testu První pomoc získáte skvělý jeden bod a na závěr se vám body budou sčítat. Pro úspěšné splnění ostrého online testu je potřeba alespoň 14 bodů.

Doporučený postup výuky: Opakovaně si přečtěte otázky a odpovědi v sekci výuka. Poté dle Vašich časových možností provádějte testování v sekci výukový test.

Jak již bylo zmíněno výše, ostrý test můžete opakovat dle libosti, jediným omezením je platnost online testu, která je stanovena na 7 týdnů. V případě, že si nebudete jistí u některých otázek, využijte možnost samostudia.

 

Pedagogika

Test pedagogických znalostí abctesty.cz

Online test pedagogických znalostí je vhodný především pro ty, co se připravují na státní zkoušku nebo na zkoušku přijímací.

Pedagogický test znalostí je vhodný především pro ty, co se připravují na státní zkoušku nebo na zkoušku přijímací. Jeho součástí jsou pedagogické termíny, najdete zde dohromady 70 otázek.

Odpovídat můžete klasickou formou, tedy tak, že budete zaškrtávat správné odpovědi a vybírat je ze tří možných.

Test pedagogiky si u nás můžete stáhnout za pouhých 69 českých korun, což je například oproti nakupování literatury mnohem schůdnější a hlavně levnější varianta.

Potřebujete se poněkud otestovat a prověřit si své znalosti ještě před tím, než do toho půjdete naostro? Projděte naší výukou, výukovým pedagogickým testem a na závěr také testem ostrým, ve kterém se objeví 15 náhodně vybraných otázek a jehož limit bude rovněž 15 minut.

 

Hlavní města Evropy

Test znalosti hlavních měst Evropy

Podobně jako další z našich testů, i test Hlavní města Evropy začíná výukou, pokračuje výukovým testem a končí ostrým testem, který prověří to, co jste se naučili.

Podobně jako další z našich testů, i test Hlavní města Evropy začíná výukou, pokračuje výukovým testem a končí ostrým testem, který prověří to, co jste se naučili. Chcete dokonale znát hlavní města Evropy? Pak se je naučte formou zábavného testu.

V ostré verzi zkoušky budete odpovídat na 10 otázek, a to klasickým zaškrtáváním jedné ze tří odpovědí. Na vás bude vždy vybrat tu správnou.

Za každou správně zodpovězenou otázku pak obdržíte jeden bod. Na absolvování tohoto testu máte přesně deset minut, což je opravdu dostatek času, zvláště u tohoto testu.

Prověření vašich znalostí hlavních měst Evropy si můžete vyzkoušet zcela zdarma, tak do toho. Pokud milujete zeměpis a cestování, bude to pro vás procházka růžovým sadem, pokud nejste tak dobří, vše doženete.

 

Hlavní města států USA

Test znalosti hlavních měst států v USA

V padesáti otázkách tohoto testu si budete moci prověřit své znalosti hlavních měst jednotlivých států USA.

V padesáti otázkách tohoto testu si budete moci prověřit své znalosti hlavních měst jednotlivých států USA. Myslíte, že je znáte? Tak se přesvědčte o tom, že je to pravda a vstupte do krátkého testu, který je zcela zdarma.

Online test můžete absolvovat opakovaně, otázky se budou samozřejmě měnit, nicméně budou se objevovat i takové, na které jste již odpovídali.

Nejprve můžete projít výukou, následně se můžete účastnit výukového testu a vše lze zakončit ostrým testem. Ovšem také je možné přeskočit některé kroky a vrhnout se třeba rovnou na odpovědi ostrého testu hlavní města států USA.

Naše testy znalosti hlavních měst USA trvají deset minutek, za správné odpovědi obdržíte jeden bod. Vše je tedy nutné stihnout do deseti minut, ale žádný strach, zase taková honička to není.

 

Základní chemické prvky

Test znalosti základních chemických prvků

Znáte základní chemické prvky? Pokud ne, tak si u nás vyzkoušejte test znalosti základních chemických prvků.

Znáte základní chemické prvky? Pokud ne, tak si u nás vyzkoušejte test znalosti základních chemických prvků. Po jeho absolvování se budete cítit jistější například při luštění křížovek, ale také na poněkud akademičtější úrovni. Otestujte své znalosti zdarma.

Test základních chemických prvků spočívá podobně jako naše ostatní testy ve výuce, výukovém testu a závěrečném ostrém testu. Ostrý test obsahuje vždy 8 otázek a samozřejmě ho můžete zkoušet opakovaně. To upevní vaše znalosti a brzy budete znát hlavní část periodické tabulky.

Naše testy znalostí základních chemických prvků jsou pro každého, na každou otázku budete mít dostatek času, konkrétně se jedná o 10 minut, což je na 8 krátkých otázek a odpovědí opravu dost. Navíc můžete volit ze tří možných odpovědí.

Napsali o nás:
http://profi-clanky.cz/urednicka-zkouska-jiz-online