Naše firma Alstaray působí na trhu již od roku 2014. Zabýváme se především vzdělávací činností, ucelený přehled najdete na www.alstaray.cz. Cílem tohoto webu je efektivní a pohodlná příprava na testy v různorodých oborech.

Online testy na těchto stránkách (www.abctesty.cz) nabízí tři módy výuky, a to výuku, výukový test a ostrý test.

V rámci funkce výuky budete mít možnost si otázky přečíst a dozvíte se ihned správné odpovědi. Správná odpověď je vždy zvýrazněna, což dle nezávislých odborných výzkumů fixuje dlouhodobou paměť.

Další možností u výukových online testů je funkce testování dle jednotlivých kategorií, princip je obdobný jako u ostrého testu, s tím rozdílem, že si vyberete kategorii a tu si testujete.

Poslední funkcí je ostrý test, zde si následně v časovém limitu ověříte získané vědomosti a v závěru se dozvíte, jak jste byli úspěšní. Funkce ostrého testu má simulovat reálné podmínky u zkoušek.

Mimo placených online testů (Úřednická zkouška, Strážný, Detektiv koncipient, Pedagogika, Psychologie, Ekonomie a První pomoc) na našem webu naleznete i sekci „zdarma“, která zahrnuje širokou škálu různorodých online testů.

Online testy průběžně doplňujeme a aktualizujeme, a to jak v placené sekci, tak v sekci zdarma.

U online testu První pomoc na vyžádání bezplatně vyhotovíme osvědčení, více se dozvíte v sekci Jak to funguje.

Pokud byste měli námět na online test, který by Vás zajímal, neváhejte nás kontaktovat.

Pokud máte jakékoli dotazy, nápady, připomínky nebo zájem o možnou spolupráci, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na těchto stránkách nebo na emailu info@abctesty.cz.

 

Alstaray Czech Republic, s.r.o.  ve spolupráci se Zuzana´Shop, s.r.o.